Start arrow Laureaci i finali¶ci konkursów arrow Laureaci i finali¶ci konkursóww latach 2002-2015.
cze 12 2008
Laureaci i finali¶ci konkursów w latach 2002-2015. Utwórz PDF Drukuj Poleę znajomemu
Redaktor: Administrator   
12.06.2008.

Rok szkolny

Imiź i nazwisko


Tytu³

Przedmiot, Opiekun

 2014/2015
 Krystian Kopeę
 finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z informatyki,

Tomasz Deka

 Micha³ Gamus
 finalista

 Wojewódzki Konkurs
Geograficzno – Turystyczny

Tomasz Deka

 Bart³omiej P³eska  finalista

Wojewódzki Konkurs
Geograficzno – Turystyczny

Tomasz Deka

  2013/2014 Tomasz Wiktor laureatWojewódzki Konkurs Informatyczny Info-Tech VII

Tomasz Deka

 Kacper P³eska laureatInterdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno – Regionalny,

Elæbieta Wo¼na

 Tomasz Wiktor finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z informatyki,

Tomasz Deka

 Kacper P³eska laureat Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z biologii,

Elæbieta Wo¼na 

    2012/2013 Weronika Rychwalska laureat Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 14 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Edyta Bykowska
 laureat
 Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 10 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Kacper P³eska
 laureat  Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 10 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Tomasz Wiktor
 laureat  Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 11 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Klaudia Pierzcha³ka
 laureat  Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 15 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Tomasz Wiktor
 laureat

 Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Info-Tech VI

Tomasz Deka

Patrycja Ja³muæna
 laureat

 Konkurs Ekologiczno- Regionalny,

 Elæbieta Wo¼na

Patrycja B³aæejewska,

Aleksandra Josko,

Dorota Kaczmarek,

Weronika Rychwalska,

Kacper P³eska. 

 finali¶ci

 Konkurs Ekologiczno- Regionalny,

 Elæbieta Wo¼na

 Izabela Trela
 finalistka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z informatyki,

Tomasz Deka

 Tomasz Wiktor
 finalista
 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z informatyki,

Tomasz Deka

 Adam Jźdrzejec
 finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z muzyki,

Anna Karp

 Patrycja Ja³muæna finalistka

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z plastyki,

Anna Karp

 Paulina Adamus
 finalistka

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z plastyki,

Anna Karp

 Kacper P³eska
 finalista

 Konkurs matematyczny:
"Matematyka- moja pasja",

Tomasz Deka

  2011/2012 Edyta Bykowska
 laureat Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 10 miejsce w kraju
 T. Deka
 Kacper P³eska laureat Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja jesienna
 5 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Angelika Mierzejewska laureat

 Biologia
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja jesienna
 10 miejsce w kraju


 Elæbieta Wo¼na

 Kacper P³eska Finalista  Konkurs Ekologiczno- Regionalny,  Elæbieta Wo¼na
 Angelika Mierzejewska Finalistka  Konkurs Ekologiczno- Reginalny,  Elæbieta Wo¼na
 Kinga Nadaj
 Finalistka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Sztuce, A. Karp
 2010/2011 Agata Matera laureat Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 6 miejsce w kraju
 Elæbieta Wo¼na
 Agata Matera laureat Biologia
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 10 miejsce w kraju
 Elæbieta Wo¼na
  2008/2009 Marta Szymańska finalistka Konkurs Ekologiczno- Turystyczny,  E. Wo¼na
 Kamil Kopeę laureat Konkurs Ekologiczno- Turystyczny,  E. Wo¼na

2007/2008

Karolina Piwowarska

finalistka

J. polski, S. Wiktorowicz

Karolina Tomczyk

finalistka

J. polski, J. Borowska

Karolina Piwowarska

finalistka

Biologia, E. Wo¼na

Karolina Piwowarska

finalistka

Matematyka,

E. Wo¼na

Karolina Piwowarska

laureat

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

Agata Trela

finalistka

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

Bartosz Szlźzak

finalista

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

2006/2007

Adam Cuper

laureat

Wojewódzki Konkurs Plastyczny, A. Pasternak

 Karolina Piwowarska
 finalistka Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na
 Katarzyna Kociźba
 finalistka Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

2005/2006

Iwona Bykowska

laureat

Historia,

 M. Lewandowska

Piotr Lewandowski

laureat

Historia,

M. Lewandowska

Maciej Sobkiewicz

laureat

Geografia,

E. Radomska

 Karolina Lipińska
 finalistka Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

2004/2005

Paulina Fija³kowska

finalistka

Historia,

M. Lewandowska

India Kurczyńska

finalistka

Historia,

M. Lewandowska

Anna Knap

finalistka

Historia,

M. Lewandowska

Agata Siennicka

finalistka

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

2003/2004

Monika Piwowarska

finalistka

J. polski,

M. Dziedzińska

Marcin Wo¼niak

laureat

Historia, J. Brzeska

Monika Piwowarska

finalistka

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

Marcin Wo¼niak

laureat

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

2002/2003

Agnieszka Barwińska

laureat

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

Jakub Lewandowski

finalista

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

£ukasz Sońta

finalista

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

Marcin Wo¼niak

finalista

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Wo¼na

Marcin Wo¼niak

laureat

Biologia,

Elæbieta Wo¼na

Monika Stasiak

II miejsce

Wojewódzki Konkurs Biblioteczny, Elæbieta Radomska

Zmieniony ( 17.09.2016. )
 


Imieniny

26 Kwietnia 2018
Czwartek
Imieniny obchodz±:
Artemon, Klaudiusz,
Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria,
Marzena, Spycimir

Wydarzenia

do wakacji pozosta³o

Odliczanie do
22. June 2018, 12:00
Pozosta³y czas
57 dni
11 godzin
55 minut

Kalendarz

« < Kwiecień 2018 > »
N P W ¦ C P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
« < Maj 2018 > »
N P W ¦ C P S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Pogoda na dzi¶

A co s³ychaę w Rokicinach? :)

Cytat dnia

Niech zst±pi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi. Tej Ziemi!

Aktualnie