Start arrow Laureaci i finaliści konkursów arrow Laureaci i finaliści konkursóww latach 2002-2015.
cze 12 2008
Laureaci i finaliści konkursów w latach 2002-2015. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
12.06.2008.

Rok szkolny

Imię i nazwisko


Tytuł

Przedmiot, Opiekun

 2014/2015
 Krystian Kopeć
 finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z informatyki,

Tomasz Deka

 Michał Gamus
 finalista

 Wojewódzki Konkurs
Geograficzno – Turystyczny

Tomasz Deka

 Bartłomiej Płeska  finalista

Wojewódzki Konkurs
Geograficzno – Turystyczny

Tomasz Deka

  2013/2014 Tomasz Wiktor laureatWojewódzki Konkurs Informatyczny Info-Tech VII

Tomasz Deka

 Kacper Płeska laureatInterdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno – Regionalny,

Elżbieta Woźna

 Tomasz Wiktor finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z informatyki,

Tomasz Deka

 Kacper Płeska laureat Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z biologii,

Elżbieta Woźna 

    2012/2013 Weronika Rychwalska laureat Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 14 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Edyta Bykowska
 laureat
 Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 10 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Kacper Płeska
 laureat  Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 10 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Tomasz Wiktor
 laureat  Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 11 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Klaudia Pierzchałka
 laureat  Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 15 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Tomasz Wiktor
 laureat

 Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Info-Tech VI

Tomasz Deka

Patrycja Jałmużna
 laureat

 Konkurs Ekologiczno- Regionalny,

 Elżbieta Woźna

Patrycja Błażejewska,

Aleksandra Josko,

Dorota Kaczmarek,

Weronika Rychwalska,

Kacper Płeska. 

 finaliści

 Konkurs Ekologiczno- Regionalny,

 Elżbieta Woźna

 Izabela Trela
 finalistka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z informatyki,

Tomasz Deka

 Tomasz Wiktor
 finalista
 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z informatyki,

Tomasz Deka

 Adam Jędrzejec
 finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z muzyki,

Anna Karp

 Patrycja Jałmużna finalistka

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z plastyki,

Anna Karp

 Paulina Adamus
 finalistka

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z plastyki,

Anna Karp

 Kacper Płeska
 finalista

 Konkurs matematyczny:
"Matematyka- moja pasja",

Tomasz Deka

  2011/2012 Edyta Bykowska
 laureat Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 10 miejsce w kraju
 T. Deka
 Kacper Płeska laureat Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja jesienna
 5 miejsce w kraju

 Tomasz Deka
 Angelika Mierzejewska laureat

 Biologia
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja jesienna
 10 miejsce w kraju


 Elżbieta Woźna

 Kacper Płeska Finalista  Konkurs Ekologiczno- Regionalny,  Elżbieta Woźna
 Angelika Mierzejewska Finalistka  Konkurs Ekologiczno- Reginalny,  Elżbieta Woźna
 Kinga Nadaj
 Finalistka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Sztuce, A. Karp
 2010/2011 Agata Matera laureat Matematyka
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 6 miejsce w kraju
 Elżbieta Woźna
 Agata Matera laureat Biologia
 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus”  sesja wiosenna
 10 miejsce w kraju
 Elżbieta Woźna
  2008/2009 Marta Szymańska finalistka Konkurs Ekologiczno- Turystyczny,  E. Woźna
 Kamil Kopeć laureat Konkurs Ekologiczno- Turystyczny,  E. Woźna

2007/2008

Karolina Piwowarska

finalistka

J. polski, S. Wiktorowicz

Karolina Tomczyk

finalistka

J. polski, J. Borowska

Karolina Piwowarska

finalistka

Biologia, E. Woźna

Karolina Piwowarska

finalistka

Matematyka,

E. Woźna

Karolina Piwowarska

laureat

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

Agata Trela

finalistka

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

Bartosz Szlęzak

finalista

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

2006/2007

Adam Cuper

laureat

Wojewódzki Konkurs Plastyczny, A. Pasternak

 Karolina Piwowarska
 finalistka Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna
 Katarzyna Kocięba
 finalistka Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

2005/2006

Iwona Bykowska

laureat

Historia,

 M. Lewandowska

Piotr Lewandowski

laureat

Historia,

M. Lewandowska

Maciej Sobkiewicz

laureat

Geografia,

E. Radomska

 Karolina Lipińska
 finalistka Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

2004/2005

Paulina Fijałkowska

finalistka

Historia,

M. Lewandowska

India Kurczyńska

finalistka

Historia,

M. Lewandowska

Anna Knap

finalistka

Historia,

M. Lewandowska

Agata Siennicka

finalistka

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

2003/2004

Monika Piwowarska

finalistka

J. polski,

M. Dziedzińska

Marcin Woźniak

laureat

Historia, J. Brzeska

Monika Piwowarska

finalistka

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

Marcin Woźniak

laureat

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

2002/2003

Agnieszka Barwińska

laureat

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

Jakub Lewandowski

finalista

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

Łukasz Sońta

finalista

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

Marcin Woźniak

finalista

Konkurs Ekologiczno- Turystyczny, E. Woźna

Marcin Woźniak

laureat

Biologia,

Elżbieta Woźna

Monika Stasiak

II miejsce

Wojewódzki Konkurs Biblioteczny, Elżbieta Radomska

Zmieniony ( 17.09.2016. )
 


Imieniny

23 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław

Wydarzenia

do zimowej przerwy świątecznej pozostało

Odliczanie do
21. December 2018, 14:00
Pozostały czas
59 dni
0 godzin
26 minut

Kalendarz

« < Październik 2018 > »
N P W Ś C P S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Pogoda na dziś

A co słychać w Rokicinach? :)

Cytat dnia

Dno każdej tragedii to głupota.

Aktualnie

Odwiedza nas 9 gości