wrz 30 2016
Harmonogram pracy chóru szkolnego i zespołu instrumentalnego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
30.09.2016.

Cele i ich realizacja:

• Kształtowanie głosu dziecięcego i umiejętność posługiwania się nim.
  • Kształtowanie słuchu muzycznego oraz rozwijanie wrażliwości intonacyjno-emisyjnej.
  • Wyposażenie uczniów w podstawowe wiadomości i umiejętności w zakresie śpiewu.
  • Wyrabianie umiejętności artystycznego wykonania pieśni chóralnej i kształtowanie umiejętności nadawania pieśni indywidualnego wyrazu interpretacyjnego.
  • Rozwijanie uczuć patriotycznych poprzez prawidłowy dobór i wykonywanie repertuaru.
  • Wdrażanie uczniów do aktywności twórczej i kulturalnego wykorzystywania czasu wolnego.

• Kształcenie umiejętności współżycia w zespole oraz odpowiedzialności  za poziom i wyniki jego działalności.

• Dostarczenie przeżyć estetycznych szerokim kręgom dzieci, młodzieży i dorosłym.

• Przyzwyczajanie się do wzbogacenia życia kulturalnego szkoły środowiska.

• Opanowanie różnorodnego repertuaru związanego z kalendarzem imprez szkolnych.

• Organizowanie występów podczas imprez szkolnych.

• Przygotowanie zespołu do udziału w różnego rodzaju imprezach środowiskowych.

• Przygotowanie zespołu do udziału w różnego rodzaju konkursach szkolnych, gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

• Zaplanowane uroczystości szkolne:

• Dzień Edukacji Narodowej,
    • Dzień Niepodległości,
    • Jasełka Bożonarodzeniowe.
    • 3 Maj

Zaplanowane uroczystości środowiskowe:

• Święto Niepodległości w kościele w Rokicinach.
    • Jasełka Bożonarodzeniowe w kościele Łaznowie,
    • Koncert noworoczny z okazji Dnia Babci i Dziadka w Gimnazjum w Popielawach
    • Oprawa Mszy Świętej podczas rekolekcji wielkopostnych
    • Misterium Męki Pańskiej w kościele w Łaznowie podczas rekolekcji wielkopostnych
    • Oprawa Mszy Świętej podczas Akcji Palma i Pisanka Wielkanocna.
    • Przedstawienia słowno -  muzyczne w Domu Opieki „Zacisze” w Łaznowskiej Woli – do ustalenia.

Mgr Anna Karp -opiekun chóru szkolnego i zespołu instrumentalnego

Zmieniony ( 30.09.2016. )

24 Czerwca 2018
Danuta, Dan, Danisz,
Emilia, Jan, Wilhelm

do wakacji pozostało

22. June 2018, 12:00

« < Czerwiec 2018 > »

Nieważne skąd wiatr wieje, ważne jak żagle postawię!