Start arrow KONKURSY arrow konkursy 2015/2016
sie 27 2016
Konkursy 2015/2016. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
27.08.2016.

Udział uczniów w szkolnych oraz pozaszkolnych konkursach 
i ich osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

 Lp.

 Zasięg

 Liczba konkursów

 Liczba uczniów biorących udział 

 Średnia na osobę

 1.

 Konkursy kuratoryjne

13

143

0,98

 2.

 Międzynarodowe

2

30

0,20

 3.

 Ogólnopolskie

4

193

1,31

 4.

 Wojewódzkie

6

71

0,48

 5.

 Powiatowe

10

122

0,83

 6.

 Rejonowe

2

33

0,22

7.

Gminne

1

8

0,05

 8.

 Szkolne 

21

1224

8,32

 

 Razem

59

1824

12,41

  1. Konkursy Wojewódzkie organizowane przez Kuratorium Oświaty w Łodzi: 

 Lp.

 Przedmiot:

 Nauczyciel opiekun

 Liczba uczestników

w etapie szkolnym

 Uczestnicy zakwalifikowani do etapu rejonowego

Liczba

 Imię i nazwisko ucznia

 1. 

 Język polski

Monika Dziedzińska
Sabina Wiktorowicz

Joanna Borowska-Kańska

18

  1

Udział w etapie rejonowym:

Monika Staroń IIIa

 2.

 Język angielski 

 Sylwia Bus

26

 ---

Najlepszy wynik w szkole:

Zofia Ścibiorek IIIb, Szymon Kocięba IIIb

 3.

Język niemiecki

Paweł Bieliński

1

---

Najlepszy wynik w szkole:

Zofia Ścibiorek IIIb

 4.

 Historia

 Sabina Wiktorowicz

9

 ---

Najlepszy wynik w szkole:

Jakub Kisiel IIa, Łukasz Wójciak IIb

 5.

Konkurs z Wiedzy o Społeczeństwie

Joanna Borowska – Kańska

13

 ---

Najlepszy wynik w szkole:

Szymon Kocięba IIIb

 6.

 Geografia

 Katarzyna Bykowska

9

 ---

Najlepszy wynik w szkole:

Szymon Kocięba IIIb

 7.

 Biologia

 Elżbieta Woźna

11

---

Najlepszy wynik w szkole:

Joanna Nadaj IIa

 8.

 Chemia

 Ewa Jędrzejec 

5

 ---

Najlepszy wynik w szkole:

Agata Wojtaszek IIIa

 9.

 Fizyka

 Ewa Jędrzejec 

8

 ---

Najlepszy wynik w szkole:

Maciej Przywara IIa

 10.

 Matematyka 

Elżbieta Woźna
Ewa Frączkowska

15

 ---

Najlepszy wynik w szkole:

Maciej Przywara IIa

 11.

 Konkurs

Wiedzy o Sztuce (sekcja muzyki)

 Anna Karp

4

---

Najlepszy wynik w szkole:

Oliwia Jędrzejec Ia

 12.

 Konkurs

Wiedzy o Sztuce (sekcja plastyki)

 Anna Karp

18

2

Finalista: Wójciak Łukasz IIb

Udział w etapie rejonowym:

Aleksandra Uchrońska

 13.

 Informatyka

 Ewa Frączkowska

6

---

Najlepszy wynik w szkole:

Michał Czarnecki IIIb

Patryk Roman IIa

 

 Razem

 

143

3

 

2. Inne konkursy o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim, regionalnym, powiatowym, szkolnym

 Lp.

 Nazwa konkursu 

 Instytucja organizująca konkurs

 Opiekun

 Liczba uczniów biorących udział 

 Etap szkolny

 Dalsze etapy i uzyskane wyniki

 

 KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

 

1.

XXIII Międzynarodowy Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej.

Gimnazjum w Słupsku

Monika Dziedzińska

1

Uczestnictwo

Justyna Marcinkowska IIIb

 

2.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

 

Elżbieta Woźna

Ewa Frączkowska

29

Wyróżnienie:

Kamil Wasiak Ia

 

 

 KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

1.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej-„Młodzież zapobiega pożarom”.

Wojewódzka Komenda Straży Pożarnej

Paweł Bieliński

30

V miejsce w etapie powiatowym

Najlepszy wynik:

 Karolina Wochna IIIa

 

2.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Strażacki „Zapobiegaj pożarom”.

Wojewódzka Komenda Straży Pożarnej

Anna Karp

10

III miejsce:

Anna Krych Ib

Lena Wajszczyk Ib

Wyróżnienie:

Oliwia Jędrzejec Ia

Udział w etapie gminnym:

Paulina Pawłowska Ia

Patrycja Wieloch Ia

 

3.

Ogólnopolski Konkurs

„Góra Grosza”

Towarzystwo

 „Nasz Dom”

Beata Tomczyk- Milczarek

 

Udział klas

147

I miejsce klasa IIa

II miejsce klasa Ia

III miejsce klasa IIb

 

4.

Konkurs fizyczny:

„Piękne doświadczenie – fascynujące wyjaśnienie”

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej,Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej

Ewa Frączkowska

6

Finalistka IV miejsce

Oliwia Jędrzejec Ia

Julia Malinowska Ib

 

 KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 

1.

Wojewódzki Konkurs Geograficzno-

Turystyczny

„Przez lądy, morza i oceany”

 

Łódzki Kurator Oświaty,

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego

w Pabianicach

 

 

Katarzyna

Bykowska

28

Udział w etapie rejonowym:

1.Marcel Waszczyk IIa

2. Maciej Przywara IIa

3. Emilia Skibińska IIIb

4. Szymon Kocięba IIIb

 

 2.

 Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno – Regionalny dla uczniów gimnazjum

 Łódzki Kurator Oświaty
- WODN w Piotrkowie Trybunalskim

 Elżbieta Woźna

13

Finalista:  Marcel Waszczyk IIa

Udział w etapie rejonowym:

1.Anita Włodarczyk IIa

2. Jakub Kisiel IIa

3. Joanna Nadaj IIa

4. Ola Uchrońska IIb

5. Justyna Owczarek IIb

6. Wójciak Łukasz IIb

 

3.

Łódź wielokulturowe miasto przemysłowe

XLVII LO w Łodzi

Sabina Wiktorowicz

10

Wyróżnienia dla osób biorących udział w konkursie

 

 

4.

„Lepszy Internet zależy od Ciebie”

ORGANIZATOR: Zespół Szkół Specjalnych nr 9 w Łodzi

PATRONAT: Wojewoda Łódzk,Łódzki Kurator Oświaty

PARTNER: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi

Ewa Frączkowska

4

Udział:

Robert Karliński IIIb

Natalia Pakuła IIIb

 

5.

Konkurs Informatyczny

„Opracuj na platformie Prezi trasę po Łodzi i okolicy”

 

ŁCDNiKP w Łodzi

 

Ewa Frączkowska

15

Laureaci:

Sebastian Robak IIIb

Natalia Pakuła IIIb

 

6.

„Zagrożenia chemiczne występujące w gospodarstwie rolnym”

OR KRUS w Łodzi

Paweł Bieliński

1

Wyróżnienie:

Natalia Pakuła IIIb

 

KONKURSY POWIATOWE

 

1.

„Najpiękniejsze zabytki Miasta Tomaszowa i Powiatu”

w Tomaszowie Maz.

Sabina Wiktorowicz

7

Udział w etapie powiatowym:

1.Rzeźnik Ewelina Ia

2. Julia Chodobińska Ib

3. Anna Krych Ib

4. Julia Malinowska Ib

5. Jakub Woźniak IIa

6. Weronika Golińska IIb

7. Łukasz Wójciak IIb

 

2.

I Powiatowe Dyktando z języka angielskiego

Gimnazjum w Niewiadowie

Sylwia Bus

30

IV miejsce w powiecie

Michał Nowacki

Udział w etapie rejonowym:

Anita Najder IIIb

Julia Chodobińska Ib

 

3.

VII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów o „Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa”

7 Gimnazjum w Tomaszowie Maz

Elżbieta Woźna

11

Zespołowo III miejsce w powiecie (Nadaj Joanna, Maciej Przywara, Patryk Roman, Hubert Szymański)

Wyróżnienia indywidualne:

Maciej Przywara

Patryk Roman

 

4.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Zespół Szkół nr 3 w Tomaszowie Maz.

Sabina Wiktorowicz

14

Udział w etapie rejonowym Lena Wajszczyk Ib

 

5.

„Zaprojektuj mój świat”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6

Anna Karp

10

III miejsce Oliwia Jędrzejec Ia

Udział w etapie powiatowym:

1. Anna Krych Ib

2. Ewelina Rzeźnik Ia

3. Paulina Pawłowska Ia

4. Weronika Kot IIb

5. Martyna Makucka IIb

 

6.

„Tradycje i obrzędy naszego regionu”

Muzeum Regionalne w Tomaszowie Maz.

Anna Karp

5

II miejsce Anna Krych Ib

III miejsce:

Martyna Makucka IIb

Ewelina Rzeźnik Ia

 

7.

Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej: „Razem z Tobą Matko”.

Zespół  Szkół w Osiedlu Niewiadów

i GOK w Ujeździe

Anna Karp

5

I miejsce Estera Widawska Ia

IImiejsce Julia Chodobińska Ib

Zespół akompaniujący:

Oliwia Jędrzejec Ia

Natalia Andryszek Ib

Monika Staroń IIIa

 

8.

Powiatowy Konkurs Literacki Jęz. Angielskiego

 i Jęz. Niemieckiego.

Młodzieżowy Dom Kultury w Tomaszowie Maz.

Sylwia Bus

4

Wyróżnienie:

Monika Staroń IIIa

Udział w etapie powiatowym:

Justyna Marcinkowska IIIb

 

9.

Indywidualne biegi przełajowe – dziewczęta i chłopcy

 PSZS
w Tomaszowie Maz.

 Sławomira Cieślik

Michał Kurzyk

12

 Udział w zawodach powiatowych.

 

 

10.

 Sztafetowe biegi przełajowe – dziewczęta

 PSZS 
w Tomaszowie Maz

 Sławomira Cieślik

Michał Kurzyk

24

Udział w zawodach powiatowych.

 

REJONOWE

 

1.

Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego

LO Koluszki

Sylwia Bus

31

I miejsce w szkole

 Zofia Ścibiorek

II – Mikołaj Włodarczyk Ia

III – Agata Pachniewicz IIIb

 

2.

IV Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego i Niemieckiego

 

Gimnazjum nr 1 w Koluszkach

Sylwia Bus

2

Wyróżnienie

Zofia Ścibiorek IIIb

Udział:

Emilia Skibińska IIIb

 

Gminne

 

1.

Gminny Konkurs Plastyczny:

„moja wizja zagospodarowania terenu”

Gmina Rokiciny

Anna Karp

8

Najlepsi w szkole:

1.Anna Krych Ib

2. Oliwia Jędrzejec Ia

3. Julia Chodobińska Ib

4. Ewelina Rzeźnik Ia

 

 KONKURSY SZKOLNE

 

1.

Szkolny  Konkurs o Puchar Dyrektora Gimnazjum

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Sławomira Cieślik

Michał Kurzyk

147

Puchar wywalczyła klasa IIIb

 

2.

Gminny Konkurs Plastyczny

„Ozdoba bożonarodzeniowa”

- konkurs dla gimnazjum.

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Anna Karp

11

I miejsce: Zofia Ścibiorek IIIb

II miejsce: Patrycja Kałużna IIIa

III miejsce: Katarzyna Zrobek IIIa

 

3.

„Życie i twórczość Chopina” – konkurs międzyklasowy

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Anna Karp

6 klas

I miejsce klasa Ia

 

4.

„Okładka do albumu muzyki F Chopina”

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Anna Karp

18

I miejsce Joanna Glinka Ib

II miejsce Anna Krych Ib

III miejsce Oliwia Jędrzejec Ia

 

5.

„Bezpieczny Internet” – konkurs plastyczny

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Anna Karp

107

I miejsce Anna Krych Ib

II miejsce Karolina Golińska IIb

III miejsce Makucka Martyna IIb

Wyr. Julia Chodobińska Ib

 

6.

„Dzień Bezpiecznego Internetu”

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Ewa Frączkowska

6

I miejsce:

Jakub Woźniak IIa

Łukasz Wójciak IIb

 

7.

„Jedz smacznie i zdrowo”

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Anna Karp

107

I miejsce Anna Krych Ib

II miejsce Weronika Kot IIb

III miejsce Ewelina Rzeźnik Ia

Wyr. Oliwia Jędrzejec Ia

 

8.

Konkurs Ekologiczny – konkurs indywidualny

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Elżbieta Woźna

147

I miejsce Łukasz Wójciak IIb

II miejsce Aleksandra Uchrońska IIb

III miejsce Agata Wojtaszek IIIa

 

9.

Międzyklasowy Konkurs Ekologiczny

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Elżbieta Woźna

18

I miejsce klasa IIb

II miejsce klasa IIIb

III miejsce klasa IIIa

 

10.

Konkurs Kulturowy

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Sylwia Bus

28

Najlepsi w szkole:

Zofia Ścibiorek IIIb

Emilia Skibińska IIIb

 

11.

Konkurs Literacki

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Sylwia Bus

4

Najlepsi w szkole:

Justyna Marcinkowska IIIb

Monika Staroń IIIa

 

12.

Konkurs wiedzy z języka niemieckiego

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Paweł Bieliński

12

I miejsce Emilia Skibińska IIIb

II miejsce Julia Chodobińska Ib

III miejsce Anita Włodarczyk IIa

 

13.

Jesteśmy spadkobiercami Mieszka I – konkurs plastyczny

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Sabina Wiktorowicz

147

Najlepsi w szkole:

I miejsce Anna Krych Ib

II miejsce Zofia Ścibiorek  IIIb

III miejsce Oliwia Jędrzejec Ia

 

14.

Konkurs Fizyczny – „Praca, moc, energia _ to nie jest takie trudne” dla klas II

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Ewa Jędrzejec

12

I miejsce Joanna Nadaj IIa

II miejsce Aleksandra Uchrońska IIb

III miejsce Hubert Szymański IIa

 

15.

Konkurs Chemiczny – „Fundamentalne prawa chemiczne w zadaniach” dla klas I

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Ewa Jędrzejec

15

I miejsce:

 Anna Krych Ib

Oliwia Jędrzejec Ia

II miejsce Julia Malinowska Ib

III miejsce Agata Bykowska Ib

 

16.

Konkurs Fizyczno – Chemiczny – „Doświadczenia Uczniowskie”

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Ewa Jędrzejec

8

Wyróżnienia:

Agata Wojtaszek IIIa

Zofia Ścibiorek IIIb

 

17.

Międzyklasowy Konkurs „Prawa Dziecka”

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Joanna Borowska

17

I miejsce klasa IIa

II miejsce klasa IIIb

III miejsce klasa IIb

 

18.

„Tacy sami, a ściana miedzy nami”

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Beata Tomczyk - Milczarek

147

I miejsce Martyna Makucka IIb

II miejsce Paulina Wieloch Ia

                Anna Krych Ia

III miejsce Oliwia Jędrzejec Ia

                 Maja Mospinek IIIb

 

19.

Mecz sparingowy z Gimnazjum w Niewiadowie

Publiczne Gimnazjum w Popielawach

Sławomira Cieślik

Michał Kurzyk

12

Reprezentacja szkoły

 

20.

Turniej o Puchar Premiera – piłka nożna dziewcząt

„Orlik” w Łaznowie

Sławomira Cieślik

  Ia,Ib

II miejsce

 

21.

Turniej o Puchar Premiera – piłka nożna chłopców

„Orlik” w Łaznowie

Sławomira Cieślik

Ia,Ib

I miejsce

 

                         

 

Zmieniony ( 29.08.2016. )
 


Imieniny

16 Sierpnia 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
Ambroży, Domarad,
Domarat, Joachim,
Joachima, Roch

Wydarzenia

do wakacji pozostało

Odliczanie do
22. June 2018, 12:00
Pozostały czas
0 dni
0 godzin
0 minut

Kalendarz

« < Sierpień 2018 > »
N P W Ś C P S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Pogoda na dziś

A co słychać w Rokicinach? :)

Cytat dnia

Należy każdego dnia posłuchać krótkiej pieśni, przeczytać dobry wiersz, zobaczyć wspaniały obraz i - jeśli byłoby to możliwe - wypowiedzieć kilka rozsądnych słów.

Aktualnie

Odwiedza nas 6 gości