paź 23 2009
A może się uda... ;] Utwórz PDF
Autor: Ola
23.10.2009.
 Image     Wrzesień  był dla nas ciężkim miesiącem zarówno z powodu powtórek z klas poprzednich jak i ze względu na zmianę organizacji pracy w tym roku szkolnym, jaką zafundowała nam Oświata.
      Październik w szkole zaś to czas na konkursy przedmiotowe, podczas których chętni uczniowie mogą „zabłysnąć” w wybranej dziedzinie. Udział w tych zmaganiach to dla nas wyłącznie wypasione korzyści. Laureat któregokolwiek z nich zostanie zwolniony z pisania części egzaminu w danej dziedzinie. Hmmm…. a jeśli ktoś bardzo się nie zasłuży ?? Spokojnie !! Liczy się to, że podjęliśmy próbę, mieliśmy szczere i dobre chęci oraz pokazaliśmy, że jesteśmy pracowici i poważnie podchodzimy do nauki z danego przedmiotu.
Zmieniony ( 24.10.2009. )

paź 09 2009
Ekolodzy są wśród nas! Utwórz PDF
Autor: Szyszunia
09.10.2009.
Image     W XXI wieku na co dzień stykamy się z problemami dotyczącymi środowiska. Jak dobrze wiemy, z dnia na dzień ulega on pogorszeniu, a co straszniejsze, my sami do tego doprowadzamy!
     Starty komputer, pralka, telewizor, telefon- te wszystkie rzeczy z chęcią wymieniamy na nowiuteńkie i nowoczesne sprzęty. A co robimy ze starymi przedmiotami? Porzucamy w lasach, oddajemy rodzinie, z przekonaniem, że przestarzały odkurzacz przyda się babci, albo chomikujemy go w  ciemnych piwnicach. Otóż to! W ten sposób sprawiamy, że ekosystem naszej planety staje się coraz bardziej kruchy. Dlatego trzeba z tym walczyć, aby nadal cieszyć się urokami przyrody.
Zmieniony ( 09.10.2009. )

paź 07 2009
"Będziemy tańczyć całą noc..." czyli kilka wspomnień tamtych chwil. Utwórz PDF
Autor: Chomiczek
07.10.2009.

Wrzesień był niewątpliwie ciężkim miesiącem dla każdego ucznia. Pierwszaki miały przed sobą nowy świat a drugoklasiści i trzeciaki musieli kuć do sprawdzianów z poprzedniej klasy.  Jedni pierwszy miesiąc pokonali bez szwanku, zaś inni… a czy to ważne? - ważne, że każdy przeżył i ma chęć do dalszej nauki [„Mamo,  przecież mam dopiero trzy jedynki z matmy. „].
     Aby wynagrodzić nam przepłakane noce spędzone nad polskim Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę. Jej głównym celem było pokazanie pierwszorocznym, że w naszym gimku nie będą  koceni [czy nie za późno na to? Wystawić język] i że nikt tu nie jest straszny,  choć na takiego wygląda. Dyskoteka odbyła się 30 września a więc okazji do zabawy było dużo- powitanie „kociaków”, Dzień Chłopaka i  ostatni  dzień przed wywiadówką.Zmarszczenie brwi
Zmieniony ( 30.12.2009. )

paź 04 2009
Niedziela na sportowo!! Utwórz PDF
Autor: Berry
04.10.2009.

Bieganie, siatkówka, piłka nożna… Każdy z nas lubi czasami pooddychać świeżym powietrzem czy rekreacyjnie pograć z przyjaciółmi w piłkę. Są jednak tacy, którym zwykła podwórkowa rywalizacja nie wystarcza. Oni właśnie zebrali się na boisku w Rokicinach, by uczestniczyć w „Niedzieli na sportowo”. Śmiech
      W ramach tej imprezy przygotowano dla młodych sportowców kilka konkurencji, a mianowicie:
  • wyścigi rowerowe
  • biegi – pół okrążenia dla klas 1-3, okrążenie dla klas 4-6, 2 okrążenia dla gimnazjum i 3 w open’ie.
  • sztafety dla klas podstawowych
  • dwójki siatkarskie
  • piątki piłkarskie
Zmieniony ( 07.10.2009. )

««  start « poprz. 31 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 481 - 486 z 486

21 Listopada 2018
Albert, Alberta,
Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada,
Maria, Piotr,
Regina, Rena, Rufus,
Twardosław, Wiesław

« < Listopad 2018 > »

Jeśli ktoś nie dba zbytnio o prawdę w sprawach drobnych, nie można mu ufać w sprawach istotnych.