lut 05 2016
Wycieczki miłośników biologii Utwórz PDF
05.02.2016.

Wyjazd edukacyjny do Łodzi

16 grudnia 2015 r. uczniowie klas drugich pod opieką wychowawców: Pani Elżbiety Woźnej i Pana Pawła Bielińskiego wzięli udział w edukacyjnej wycieczce w ramach zajęć koła ekologicznego. Miłośnicy biologii zwiedzili Palmiarnię i Muzeum Etnograficzne w Łodzi. Zajęcia w Palmiarni były bardzo ciekawe i interesujące. Młodzież z wielkim zapałem i zainteresowaniem wykonała wszystkie przydzielone im zadania.

„Noc biologów 2016”

Wybrana grafika

15 stycznia 2016 roku grupa uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum pod opieką Pani Elżbiety Woźnej, Pani Sylwii Bus i Pani Ewy Frączkowskiej uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych na Uniwersytecie Łódzkim pod hasłem „Noc biologów”.

Zmieniony ( 05.02.2016. )

lut 05 2016
Wycieczki pasjonatów historii. Utwórz PDF
05.02.2016.

Wycieczka do Warszawy

Dnia 9 października 2015 roku uczniowie klas: IIa, IIb i IIIa pod opieką Pani Sabiny Wiktorowicz, Pani Elżbiety Woźnej, Pani Ewy Frączkowskiej i Pana Pawła Bielińskiego wzięli udział w wycieczce szkolnej do Warszawy. Gimnazjaliści z zainteresowaniem zwiedzali Mauzoleum Walki i Męczeństwa w Warszawie (miejsce hitlerowskiej kaźni Polaków, mieszczące się w dawnej siedzibie Gestapo w alei Jana Chrystiana Szucha 25) i Pałac w Wilanowie (najstarsze muzeum sztuki). Ostatnim punktem wycieczki było nawiedzenie Cmentarza Powązkowskiego, który jest uznawany za najstarszą zabytkową nekropolię stolicy.

Wycieczka klas trzecich do Oświęcimia

"Historia jest nauczycielką życia"

Dnia 19 października 2015 roku uczniowie klas trzecich pod okiem wychowawców: Pani Ewy Frączkowskiej i Pana Michała Kurzyka oraz Pani Pedagog Beaty Tomczyk -Milczarek wzięli udział w wycieczce do Oświęcimia.

Zmieniony ( 05.02.2016. )

lut 04 2016
Uroczystości szkolne w I półroczu Utwórz PDF
04.02.2016.

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016.

Nowy rok szkolny gimnazjaliści rozpoczęli Mszą świętą w kościele parafialnym Matki Bożej Różańcowej w Łaznowie o godz. 8.00. Następnie o godz. 9.00 rozpoczął się uroczysty apel. Pani dyrektor Ewa Jędrzejec serdecznie powitała uczniów klas pierwszych, rodziców, pozostałych uczniów, nauczycieli oraz przedstawiła wychowawców klas:
klasa Ia -Pani Joanna Borowska-Kańska
klasa Ib -Pani Anna Karp
klasa IIa -Pani Elżbieta Woźna
klasa IIb -Pan Paweł Bieliński
klasa IIIa -Pani Ewa Frączkowska
klasa IIIb -Pan Michał Kurzyk

Wybrana grafika

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”

13 października 2015 roku pod takim hasłem odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. W tym roku Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy w trakcie uroczystości szkolnej przygotowanej przez samorząd uczniowski i świetlicę szkolną pod kierunkiem Pani Joanny Borowskiej- Kańskiej i Pani Anny Karp. Pani Dyrektor Ewa Jędrzejec, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Marcinkowska i przewodniczący Rady Gminy Pan Piotr Kudlik złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia.

Święto Odzyskania Niepodległości

„Legiony to żołnierska nuta, Legiony to straceńców los     ,

Legiony to żołnierska buta, Legiony to ofiarny los!”

10 listopada 2015 roku uczniowie klasy IIIa pod kierunkiem Pani Sabiny Wiktorowicz przygotowali akademię poświęconą 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pod hasłem "Żeby Polska była Polską". W trakcie przedstawienia młodzież przypomniała najważniejsze momenty z historii Polski, które poprzedzały odzyskanie niepodległości. Oprawę muzyczną przygotował chór szkolny i zespół instrumentalno -muzyczny pod czujnym okiem Pani Anny Karp

Jasełka szkolne

"Świat potrzebuje miłości"

Pod takim hasłem młodzież gimnazjalna 22 grudnia 2015 roku pod przewodnictwem Pani Moniki Dziedzińskiej przygotowała jasełka. Tematem przewodnim było ukazanie, że siedem grzechów głównych zwycięża: miłość, pokora, pracowitość, uczciwość, skromność, dobro i przyjaźń. Uroczystość została uwieńczona pięknym występem chóru szkolnego i zespołu instrumentalno-muzycznego pod opieką Pani Anny Karp.

Wybrana grafika

Zmieniony ( 07.02.2016. )

lis 30 2015
Zapytanie ofertowe - sprzedaż okien Utwórz PDF
30.11.2015.

ZAPYTANIE OFERTOWE - OKNA

Poniżej zamieszczamy ofertę na sprzedaż okien, które są dostępne na placu przy budynku Publicznego Gimnazjum. Osoby zainteresowane zakupem okien prosimy o zapoznanie się z Zapytaniem Ofertowym oraz złożenie formularza ofertowego (dostępnego poniżej) w Sekretariacie Szkoły. Uprzejmie informujemy, że formularze w wersji papierowej dostępne są w sekretariacie gimnazjum, a dodatkowo informacja umieszczona została także na stronie internetowej Urzędu Gminy w Rokicinach.

Zapraszamy do składania ofert.

1) zapytanie

Przykładowa grafika

2) Formularz ofertowy

Przykładowa grafika
Zmieniony ( 30.11.2015. )

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 160 z 468

22 Lutego 2018
Małgorzata, Nikifor,
Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz,
Wrócisław

do egzaminu pozostało

18. April 2018, 08:00

« < Luty 2018 > »

Życie, choć piękne, tak kruche jest.